Misyonumuz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Misyonumuz

Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak güvenilir, kolay erişilebilirliği ile gönülden hizmet sunan kadrosuyla, hasta ve çalışan memnuniyeti önemseyen, çağdaş yönetim anlayışının benimsendiği bir sağlık kurumu olmak.

Vizyonumuz

Dal hastanesi olarak hizmet sunduğumuz tüm branşlarda, yenilikleri sürekli takip edip, sistemine yansıtan, hastalar tarafından öncelikli tercih edilerek, referans gösterilen bir sağlık kurumu olmak.

Değerlerimiz

Hasta ve hasta yakınlarının haklarına saygılı, kaliteli ve sürekli gelişim, dürüst ve etik yaklaşım, çalışana değer veren memnuniyeti önemseyen, ekip çalışması ve dayanışma, sorumlu, duyarlı, güvenilir, ilgili, güler yüzlü, çağdaş, yaratıcı, kararlı zorluklar karşısında güçlü, sabırlı ve yenilikçi olmak.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık